Trello (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: List
te: జాబితా

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Details
te: వివరాలు

en: Select
te: ఎంచుకోండి
