Trello (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: List
vi: Danh sách

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Section
vi: Phần

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Details
vi: Chi tiết

en: Select
vi: Chọn

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình
