Text Review (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Override title
ar: تجاوز العنوان

en: Comment
ar: التعليق

en: configure
ar: ضبط

en: Ignore
ar: تجاهل

en: locked
ar: مغلق

en: Languages
ar: اللغات

en: !date by !username
ar: !date بواسطة !username

en: revert
ar: استرجاع

en: Revision
ar: مراجعة

en: current revision
ar: المراجعة الحالية

en: %title has been deleted.
ar: تم حذف %title.

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: Case sensitive
ar: حساس لحالة الأحرف

en: export
ar: تصدير

en: User interface text
ar: نص واجهة المستخدم
