Text Review (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: enabled
fi: käytössä

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Override title
fi: Ohita otsikko

en: Comment
fi: Kommentti

en: configure
fi: Muokkaa

en: Blacklists
fi: Mustat listat

en: Ignore
fi: Ohita

en: Word count
fi: Sanojen määrä

en: duplicate
fi: kopioi

en: locked
fi: lukittu

en: Languages
fi: Kielet

en: Match type
fi: Vastaa tyyppiä

en: !date by !username
fi: !date, !username

en: revert
fi: palauta

en: Revision
fi: Versio

en: current revision
fi: Nykyinen versio

en: Duplicate
fi: Monista

en: %title has been deleted.
fi: %title on poistettu.

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Case sensitive
fi: Kirjasinkokoriippuvainen

en: export
fi: lataa

en: Punctuation
fi: Välimerkit

en: Compare
fi: Vertaile

en: User interface text
fi: Käyttöliittymän teksti

en: Difference
fi: Ero
