Text Review (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: enabled
is: virkt

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: edit
is: breyta

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Comment
is: Ummæli

en: configure
is: stilla

en: Ignore
is: Hunsa

en: locked
is: læst

en: Languages
is: Tungumál

en: !date by !username
is: !date eftir !username

en: revert
is: bakfæra

en: Revision
is: Útgáfa

en: current revision
is: núgildandi útgáfa

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt

en: Case sensitive
is: Háð há/lágstöfum
