Text Review (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: enabled
lt: įjungta

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: Comment
lt: Komentaras

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: locked
lt: užrakinta

en: Languages
lt: Kalbos

en: !date by !username
lt: !date !username

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: %title has been deleted.
lt: %title papašalintas.

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: export
lt: eksportuoti

en: Compare
lt: Palyginti

en: User interface text
lt: Vartotojo sąsajos tekstas
