Text Review (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: View
ps: ليد

en: Comment
ps: تبصره

en: Ignore
ps: ناګارل

en: Revision
ps: بياكتون

en: Keyword
ps: آرويىونه
