Text Review (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Comment
sq: Komenti

en: configure
sq: konfigurimi

en: locked
sq: bllokuar

en: Languages
sq: Gjuhët

en: !date by !username
sq: !date nga !username

en: revert
sq: rikthe

en: Revision
sq: Revizioni

en: current revision
sq: revizioni aktual

en: %title has been deleted.
sq: %title u eleminua.

en: export
sq: eksporto
