Text Review (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: edit
te: మార్చు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Ignore
te: విస్మరించు

en: Languages
te: భాషలు
