Text Review (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (28 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Override title
th: ชื่อแทนที่

en: configure
th: ตั้งค่า

en: Ignore
th: ไม่สนใจ

en: locked
th: ถูกล็อค

en: !date by !username
th: เมื่อ !date โดย !username

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revision
th: รุ่น

en: current revision
th: รุ่นปัจจุบัน

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: User interface text
th: ข้อความส่วนติดต่อผู้ใช้
