Text Review (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: enabled
be: уключана

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Comment
be: Каментар

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Ignore
be: Ігнараваць

en: locked
be: заблакавана

en: Languages
be: Мовы

en: !date by !username
be: !date ад !username

en: revert
be: адкат

en: Revision
be: Версія

en: current revision
be: бягучая версія

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: %title has been deleted.
be: Матэрыял %title выдалены.

en: Case sensitive
be: З улікам рэгістру

en: export
be: экспартаваць

en: User interface text
be: Тэкст інтэрфейса карыстальніка
