Text Review (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: enabled
hr: omogućeno

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Comment
hr: Komentar

en: configure
hr: prilagodi

en: Ignore
hr: Ignoriraj

en: locked
hr: zaključano

en: Languages
hr: Jezici

en: !date by !username
hr: !date - !username

en: revert
hr: vrati

en: Revision
hr: Revizija

en: current revision
hr: trenutna revizija

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Case sensitive
hr: Osjetljiv na velika i mala slova

en: Punctuation
hr: Interpunkcija

en: User interface text
hr: Tekst korisničkog sučelja
