Text Review (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: enabled
hu: engedélyezett

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: Export
hu: Exportálás

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Override title
hu: Cím felülírása

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: configure
hu: beállít

en: Blacklists
hu: Feketelisták

en: Ignore
hu: Mellőz

en: Blacklist
hu: Feketelista

en: Word count
hu: Szavak száma

en: duplicate
hu: megkettőzés

en: locked
hu: zárolt

en: Languages
hu: Nyelvek

en: !date by !username
hu: !date, !username

en: revert
hu: visszaállítás

en: Revision
hu: Változat

en: current revision
hu: aktuális változat

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: %title has been deleted.
hu: %title törlése megtörtént.

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Case sensitive
hu: Kis és nagybetű érzékeny ellenőrzés

en: export
hu: exportálás

en: Punctuation
hu: Írásjel

en: Compare
hu: Összehasonlítás

en: Input filter
hu: Beviteli szűrő

en: User interface text
hu: Felhasználói felület szöveg

en: Difference
hu: Különbség

en: Similarity
hu: Hasonlóság

en: Differences
hu: Különbségek
