Text Review (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (44 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: enabled
sv: aktiverad

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Override title
sv: Åsidosätt titel

en: Comment
sv: Kommentar

en: configure
sv: konfigurera

en: Blacklists
sv: Svartlistningar

en: Ignore
sv: Ignorera

en: Blacklist
sv: Svartlista

en: Word count
sv: Antal ord

en: locked
sv: låst

en: Languages
sv: Språk

en: Match type
sv: Passa typ

en: !date by !username
sv: !date av !username

en: revert
sv: återställ

en: Revision
sv: Version

en: current revision
sv: nuvarande version

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: %title has been deleted.
sv: %title har tagits bort.

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Case insensitive
sv: Ej skiftlägeskänslig

en: Case sensitive
sv: Skiftlägeskänslig

en: export
sv: exportera

en: Punctuation
sv: Skiljetecken

en: Compare
sv: Jämför

en: User interface text
sv: Text för användargränssnitt

en: Difference
sv: Skillnad
