Tribune (7.x-3.0-beta2) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: File
he: קובץ

en: Search
he: חיפוש

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Access
he: הרשאות גישה

en: History
he: היסטוריה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: Post
he: הודעה

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Anonymous users
he: משתמש אנונימי

en: File attachments
he: קבצים מצורפים

en: Authentication
he: הזדהות

en: Server
he: שרת

en: File upload
he: העלאת קבצים
