Tribune (7.x-3.0-beta3) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Anonymous users
bo: གསང་བའི་སྤྱོད་མཁན

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: Importing
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་།
