Tribune (7.x-3.0-beta3) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: History
sq: Kronollogjia

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Post
sq: Dërgimi

en: Anonymous
sq: Anonim

en: File attachments
sq: File të bashkangjitur
