Tribune (7.x-3.0-beta4) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: History
hy: Պատմություն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Post
hy: Գրառում

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Anonymous users
hy: Անանուն օգտատերեր
