Tribune (7.x-3.1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: History
am: ታሪክ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Anonymous
am: ስም አልባ
