Tribune (7.x-3.1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Save
ky: Сактоо
