Tribune (7.x-3.1) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: File
mn: Файл

en: Search
mn: Хайх

en: Message
mn: Зурвас

en: Weather
mn: Цаг агаар

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Access
mn: Хандалт

en: Add
mn: Нэмэх

en: History
mn: Түүх

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Post
mn: Бичлэг

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
