Tribune (7.x-3.1) - en to no translation catalogue (30 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Remove
no: Fjern

en: Language
no: Språk

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Enabled
no: Aktivert

en: File
no: Fil

en: Search
no: Søk

en: Message
no: Melding

en: Weather
no: Vær

en: Settings
no: Innstillinger

en: Save
no: Lagre

en: Access
no: Tilgang

en: Add
no: Legg til

en: History
no: Historikk

en: Unknown
no: Ukjent

en: User
no: Bruker

en: Post
no: Publiser

en: km/h
no: km/t

en: Maximum length
no: Maksimal lengde

en: Anonymous
no: Anonym

en: Anonymous users
no: Anonym bruker

en: File attachments
no: Vedlagte filer

en: Time format
no: Tidsformat

en: Authentication
no: Autentisering

en: All users
no: Alle brukere

en: read
no: lest

en: Local
no: Lokale

en: File upload
no: Last opp filer

en: Search messages
no: Søk i meldinger

en: Upgrade
no: Oppgrader
