Tribune (7.x-3.1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Search
si: සොයන්න

en: History
si: ඉතිහාසය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
