Tribune (7.x-3.10) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: File
et: Manus

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Weather
et: Ilm

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: History
et: Ajalugu

en: Statistics
et: Statistika

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User
et: Kasutaja

en: Post
et: Postitus

en: Basic
et: Lihtne

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Anonymous users
et: Anonüümsed kasutajad

en: Authenticated users
et: Sisse loginud kasutajad

en: File attachments
et: Kaasapandud failid

en: Countries
et: Riigid

en: Authentication
et: Autentimine

en: All users
et: Kõik kasutajad

en: Local
et: Kohalik

en: Metric
et: Meetermõõdustik

en: Upgrade
et: Uuenda

en: Filter format
et: Filtri formaat
