Tribune (7.x-3.10) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: File
hr: Datoteka

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Weather
hr: Vrijeme

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Access
hr: Pristup

en: Add
hr: Dodaj

en: History
hr: Povijest

en: Statistics
hr: Statistike

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: User
hr: Korisnik

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Basic
hr: Osnovno

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Anonymous users
hr: Anonimni korisnici

en: File attachments
hr: Privitci

en: Time format
hr: Format datuma

en: Search messages
hr: Pretraži poruke
