Tribune (7.x-3.10) - en to mk translation catalogue (14 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Add
mk: Додај

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Anonymous users
mk: Анонимен корисник
