Tribune (7.x-3.11) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: File
az: Fayl

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Access
az: İcazə

en: Add
az: Əlavə et

en: History
az: Tarix

en: Statistics
az: Statistika

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Basic
az: Əsas

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Anonymous
az: Anonim

en: Anonymous users
az: Anonim istifadəçilər

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Upgrade
az: Təkmilləşdirin

en: Filter format
az: Filtr formatı
