Tribune (7.x-3.11) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: File
gl: Ficheiro

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weather
gl: O tempo

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Access
gl: Acceso

en: Add
gl: Engadir

en: History
gl: Historial

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Post
gl: Entrada

en: Basic
gl: Básico

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Anonymous users
gl: Usuarios/as anónimos/as

en: File attachments
gl: Ficheiros adxuntos

en: Time format
gl: Formato de tempo

en: Countries
gl: Paises

en: Stylesheet
gl: Folla de estilos

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Server
gl: Servidor

en: All users
gl: Todos os usuario

en: Active users
gl: Usuarios/as activos/as

en: Stars
gl: Estrelas

en: Dark
gl: Escuro
