Tribune (7.x-3.11) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: File
jv: Berkas

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Access
jv: Akses

en: Add
jv: Tambah

en: History
jv: Sejarah

en: Statistics
jv: Statistik

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: Basic
jv: Dasar

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Anonymous users
jv: Panganggo asing
