Tribune (7.x-3.11) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Remove
nn: Fjern

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: File
nn: Fil

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: History
nn: Historikk

en: User
nn: Brukar

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Anonymous
nn: Anonym

en: File attachments
nn: Vedlagte filer
