Tribune (7.x-3.11) - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: File
pl: Plik

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weather
pl: Pogoda

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Access
pl: Dostęp

en: Add
pl: Dodaj

en: History
pl: Historia

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User
pl: Użytkownik

en: Post
pl: Wpis

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Anonymous users
pl: Użytkownicy anonimowi

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: File attachments
pl: Załączniki

en: Time format
pl: Format czasu

en: Countries
pl: Kraje

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Server
pl: Serwer

en: All users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: Active users
pl: Aktywni użytkownicy

en: Local
pl: Lokalnie

en: Stars
pl: Gwiazdki

en: Importing
pl: Importowanie

en: Light
pl: Jasny

en: Upgrade
pl: Uaktualnij

en: Filter format
pl: Format filtru

en: Dark
pl: Ciemny

en: Read access
pl: Uprawienia do odczytu

en: Owner only
pl: Tylko właściciel

en: Write access
pl: Uprawnienia do zapisu
