Tribune (7.x-3.13) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Language
is: Tungumál

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: File
is: Skrá

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Message
is: Skilaboð

en: Weather
is: Veður

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Access
is: Aðgangur

en: Add
is: Bæta við

en: History
is: Saga

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Unknown
is: Óþekkt

en: User
is: Notandi

en: Post
is: Færsla

en: Basic
is: Einfalt

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Anonymous users
is: Ónafngreindir notendur

en: File attachments
is: Skráarviðhengi

en: Countries
is: Lönd
