Tribune (7.x-3.13) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ
