Tribune (7.x-3.13) - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: File
sk: Súbor

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Weather
sk: Počasie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Access
sk: Prístup

en: Add
sk: Pridať

en: History
sk: História

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: Post
sk: Príspevok

en: Basic
sk: Základné

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Anonymous users
sk: Neprihlásení používatelia

en: File attachments
sk: Priložené súbory

en: Time format
sk: Formát času

en: Countries
sk: Štáty

en: Authentication
sk: Overenie

en: All users
sk: Všetci používatelia

en: read
sk: prečítané

en: Active users
sk: Aktívni používatelia

en: Local
sk: Lokálny

en: Others
sk: Iné

en: Stars
sk: Hviezdy

en: Metric
sk: Metrický

en: Importing
sk: Import

en: Nobody
sk: Nikto

en: Search messages
sk: Prehľadávať správy
