Tribune (7.x-3.2) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: File
be: Файл

en: Search
be: Пошук

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Access
be: Доступ

en: Add
be: Дадаць

en: History
be: Гісторыя

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Post
be: Допіс

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Anonymous
be: Ананім

en: Anonymous users
be: Ананiмныя карыстальнiкi

en: File attachments
be: Дадаткі
