Tribune (7.x-3.2) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Type
ml: തരം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Access
ml: പ്രവേശനം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: History
ml: ചരിത്രം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
