Tribune (7.x-3.3) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: File
eu: Fitxategi

en: Search
eu: Bilatu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Access
eu: Atzipena

en: Add
eu: Gehitu

en: History
eu: Historia

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Post
eu: Argitalpena

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Anonymous users
eu: Erabiltzaile anonimoak

en: File attachments
eu: Eranskinak

en: All users
eu: Erabiltzaile guztiak

en: Active users
eu: Erabiltzaile aktiboak

en: Local
eu: Lokala

en: Importing
eu: Importatzen

en: Upgrade
eu: Hobetu
