Tribune (7.x-3.3) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Remove
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: File
fa: فایل

en: Search
fa: جستجو

en: Message
fa: پیغام

en: Weather
fa: آب و هوا

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Access
fa: دسترسی

en: Add
fa: افزودن

en: History
fa: تاریخچه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: User
fa: کاربر

en: Post
fa: پست

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Anonymous users
fa: کاربران ناشناس

en: Authenticated users
fa: کاربران شناخته شده

en: File attachments
fa: فایل‌های پیوست

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: All users
fa: همه کاربران

en: Active users
fa: کاربران فعال
