Tribune (7.x-3.3) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè
