Tribune (7.x-3.3) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Language
hu: Nyelv

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: File
hu: Fájl

en: Search
hu: Keresés

en: Message
hu: Üzenet

en: Weather
hu: Időjárás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: History
hu: Történet

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: User
hu: Felhasználó

en: Post
hu: Tartalom

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Smileys
hu: Mosolygók

en: Anonymous users
hu: Névtelen felhasználók

en: Authenticated users
hu: Azonosított felhasználók

en: Nickname
hu: Becenév

en: File attachments
hu: Csatolmányok

en: Time format
hu: Időformátum

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: All users
hu: Minden felhasználó

en: read
hu: olvasott

en: Active users
hu: Aktív felhasználók

en: Local
hu: Helyi

en: Metric
hu: Metrikus

en: Importing
hu: Importálás

en: Nobody
hu: Senki

en: File upload
hu: Fájlfeltöltés

en: Search messages
hu: Üzenetek keresése

en: Upgrade
hu: Korszerűsítés

en: Filter format
hu: Szűrőformátum

en: Imperial
hu: Angolszász
