Tribune (7.x-3.3) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Remove
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: History
kk: Тарих

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Post
kk: Жазба

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: File attachments
kk: Файл қосымшалар

en: Search messages
kk: Хаттарды іздестіру
