Tribune (7.x-3.3) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: Search
sl: Išči

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: History
sl: Zgodovina

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Post
sl: Objava

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Anonymous users
sl: Anonimni uporabniki

en: File attachments
sl: Pripete datoteke

en: Active users
sl: Aktivni uporabniki
