Tribune (7.x-3.5) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: File
bg: Файл

en: Search
bg: Търси

en: Message
bg: Съобщение

en: Weather
bg: Времето

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: History
bg: История

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: Post
bg: Публикация

en: km/h
bg: км/ч

en: mph
bg: мили/ч

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Anonymous users
bg: Анонимни потребители

en: File attachments
bg: Прикачени файлове

en: Time format
bg: Формат на часа

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Metric
bg: Метрична

en: Nobody
bg: никой
