Tribune (7.x-3.5) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: File attachments
dz: ཡིག་སྣོད་མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།
