Tribune (7.x-3.5) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: File
km: ឯកសារ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Post
km: ប្រកាស

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Anonymous users
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: File attachments
km: ឯកសារភ្ជាប់របស់​ឯកសារ
