Tribune (7.x-3.5) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: History
ne: इतिहास

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Anonymous
ne: अज्ञात
