Tribune (7.x-3.6) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Remove
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: File
ar: ملف

en: Search
ar: بحث

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Access
ar: الوصول

en: Add
ar: إضافة

en: History
ar: الأرشيف

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User
ar: المستخدم

en: Post
ar: المحتوى

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Anonymous users
ar: المستخدمون المجهولون

en: File attachments
ar: الملفات المرفقة

en: Countries
ar: الدول

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Active users
ar: مستخدمون نشطون

en: Upgrade
ar: ترقية
