Tribune (7.x-3.6) - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: History
ga: Stair

en: Statistics
ga: Statisticí
