Tribune (7.x-3.6) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Remove
mr: काढा

en: Language
mr: भाषा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: File
mr: फाईल

en: Search
mr: शोध

en: Message
mr: संदेश

en: Weather
mr: हवामान

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: History
mr: इतिहास

en: User
mr: सदस्य

en: Post
mr: लेख

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी

en: Anonymous
mr: अज्ञात
