Tribune (7.x-3.6) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
